Haber

Ödül gecesine kendi tasarladığı elbiseyle katılan Hayal Köseoğlu, hastalığını ilk kez duyurdu!

Ekranların sevimli oyuncusu Hayal Köseoğlu, sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık gündeme geliyor. Instagram hesabından paylaştığı yiğit pozlarla dikkatleri üzerine çeken oyuncu, geçtiğimiz günlerde ödül gecesine kendi tasarladığı elbiseyle katıldı. Kıyafetlerinin üzerindeki “Yeme Bozuklukları Havalı Değildir” yazısı ile dikkat çeken Köseoğlu, yıllardır mücadele ettiği hastalığı anlattı.

Ekranların hoş ve başarılı oyuncusu Hayal Köseoğlu hem yaptığı açıklamalar hem de sosyal medya paylaşımları ile adından sıkça söz ettiren isimlerden biri.

Kariyeri boyunca Aşk-ı Memnu, Ufak Tefek Cinayetler ve Mucize Hekim gibi başarılı yapımlarda yer alan oyuncu son olarak Suçlular dizisi ile seyirci karşısına çıkmıştır.

Sosyal medyada paylaştığı cesur pozlarla dikkatleri üzerine çeken ünlü isim, geçtiğimiz günlerde düzenlenen bir ödül gecesine katıldı.

Köseoğlu, ödül gecesinde kendi tasarladığı ve üzerinde “Yeme Bozuklukları Havalı Değildir” yazan bir elbise giydi. Gecenin sonunda ise sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda bu elbiseyi giyme sebebini açıkladı.

“Dün geceye ilk defa çok çok güzel görünmek dışında kendimi ifade etme isteği ve şevki ile kendi yarattığım, çizdiğim ve kendi yarattığım bir şeyle katıldım. kesinlikle en tarz, en şık değildi ama kendimi çok iyi hissettim.”

Ayrıca “İfade etmek değerlidir ama kendinize hata yapma özgürlüğü tanımak, “en iyi” olmak değil, sözelleştirene ve hatta mükemmel olana kadar başarısız olmak da çok değerlidir. İnsan böyle gelişir. ve hata yapma endişesinden uzak, hayal kurarken kendini özgür bırakabiliyor.Üstümde akrilik boyayla “yeme bozuklukları havalı değil” yazıyor.(Yeme bozuklukları havalı değil)Çünkü sapkın bir karizmanın olduğu bir dünyada yaşıyoruz. ne kadar inkar etsek de “Bugün bir şey yemedim” deyin.

Yıllardır hastalıklarla mücadele ettiğini açıklayan oyuncu, şöyle devam etti: “Uzun süredir vücut dismorfik bozukluğu ve kısa bir süre blumia ile mücadele eden biri olarak bunu üzerimde taşımak benim için değerliydi ve yaptım. Geceye yakışsın diye üzerine bir takım payetler ve ışıltılı biyeler ekledim.Ve ne olursa olsun kendimi çok iyi hissettim.Dün gece şık, kalitesiz, güzel ve çirkin olmak yerine yaratıcılığı, cesareti ve özgürlüğü hissettim.

İşte Hayal Köseoğlu’nun paylaşımı;

selim-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu